Apie mus

Didžiąją dalį savo užauginamos produkcijos tiekiame Lietuvoje, o apie 20% iškeliauja į Latvijos, Estijos didžiuosius prekybos centrus.

Norint tiekti aukščiausia kokybę, pasirūpinome tarptautiniu GLOBAL G.A.P. sertifikatu, įrodantį gerąją ūkininkavimo praktiką, tausojančią aplinką.

Play Video

Daugiau informacijos

Mūsų salotos

Salotos labai įnoringas augalas, tad jas auginti sudėtinga- vos pusdienį pavėlavus jas palaistyti, galima patirtos žalos nebeatitaisyti.

Kiekvienais metais išmėginam naujų salotų rūšių. Sodiname jau paaugintus daigus, juos mums tiekia Vokietijos firma. Vienoje dėžėje yra 150 daigų, o per savaitę pasodiname apie 200 tūkstančių daigų su salotų sodinimo mašina. Nepaisant permainingų orų Lietuvoje per metus pavyksta išauginti net tris salotų derlius. Vienas nuimame, kitas sodiname. 

Šiuo metu ūkis išaugęs iki 400 ha, iš kurių salotos auginamos 50 ha plote – kita dalis užsėjama grūdais dėl sėjomainos bei žemės rezervo plėtrai.

Salotų Ūkis | Iceberg
Salotų Ūkis

Diegiamos technologijos

Norint, kad salotos pirkėjus pasiektų kokybiškos, šviežios ir atitiktu visus reikalavimus- reikalingos investicijos į naujas technologijas. 

Daržovių laistymas- norint apsisaugoti nuo nebeatitaisomos saulės ir karščio žalos, svarbiausia yra reikiamas kiekis vandens.

Vakuuminis šaldytuvas- galima itin greitai ir saugiai atvėsinti salotas iki 3 laipsnių, apsisaugant nuo greito puvimo iš vidaus. Taip atvėsintos salotos puikiai išsilaiko parduotuvėse ilgiau.

Atliekami vandens, salotų laboratoriniai tyrimai. Įdiegta tarptautinė GLOBAL G.A.P. praktika, siekiant aukštos produktų kokybės. Visa informacija dokumentuojama ir analizuojama.

Žmogaus indėlis

Žmogaus indėlis šiame darbe yra pats svarbiausias. Darbymečio metu ūkyje dirba sezoniniai darbininkai. Nors ir diegiame naujas technologijas skirtas ūkio darbams, tačiau be žmogaus indėlio- gerų rezultatų pasiekti neįmanoma. Dėka bendro tikslo siekti aukščiausios kokybės ir atitikti visus keliamus reikalavimus, esame kartu.

Svečiai

Play Video